Зразки звітів з перевірки контрагента

ПОВНИЙ ЗВІТ (БАЗОВИЙ)

Повний звіт (базовий) це повне і глибоке дослідження діяльності компанії викладене доступною мовою, яке включає пошук реєстраційних даних, вивчення ділової активності компанії, виявлення ознак фіктивності, загроз (ризиків),аналіз майнового стану, судових рішень, ліцензій і дозволів, нематеріальних активів (торгових марок та знаків), кредиторської заборгованості, аналіз медіа-профілю компанії в Інтернеті та численні інші деталі, а також повний юридичний аналіз встановленої інформації, визначення ступеня благонадійності і платоспроможності, надання експертних рекомендацій, які допоможуть Вам уникнути ризиків (збитків) від співпраці. У цьому полягає беззаперечна перевага даного звіту перед звичайною статистичною інформацією про компанію.

Повний звіт (базовий) - це умовна назва, яке дозволяє розмежувати вартість і термін перевірки невеликих і великих компаній. Зміст, структура і логіка Повного звіту (базового) і Повного звіту (велика компанія) однакові, проте вартість першого зазвичай нижча., а строк підготовки звіту (завдяки досвіду експертів) зазвичай не перевищує 1 робочого дня.

Орієнтовна вартість: 595 грн

Важливо: Для повноцінного перегляду звіту радимо завантажити його на комп’ютер. Звіт сформований в форматі PDF, і для його перегляду на комп’ютері можна використовувати безкоштовну програму Adobe Acrobat Reader.

ПОВНИЙ ЗВІТ (ВЕЛИКА КОМПАНІЯ)

ПОВНИЙ ЗВІТ (велика компанія) - побудований за тією ж структурою та логікою як ПОВНИЙ ЗВІТ (базовий), детальний опис якого наведено вище. Єдиною відмінністю цього звіту (перевірки) є великий об’єм інформації, яку потрібно встановити і проаналізувати, внаслідок чого вартість і час перевірки великого підприємства збільшується в порівнянні з перевіркою невеликої/середньої за розміром компанії.

Вартість і строк: визначається автоматично в залежності від кількості наявної інформації

Важливо: для повноцінного перегляду звіту радимо завантажити його на компʼютер. Звіт викладений в форматі PDF, для його відкриття і перегляду на компʼютері можна скористатись безкоштовною програмою Adobe Acrobat Reader.