Онлайн-сервіс пошуку покупців чи постачальників

обирай потрібні критерії
формуй власний перелік
сплачуй лише за обране
отримуй Excel-файл на mail
Формуйте власні бази даних за обраними параметрами:
  • 1 Місцезнаходження
  • 2 Види діяльності
  • 3 Стан компанії
  • 4 Організаційно-правова форма
  • 5 Кількість персоналу
Знайдено 0 компаній:
Обрано областей: 0
Видів діяльності: 0
Станів компанії: 0
ОПФ: 0
Персонал: 0-5001 і більше
Адреси e-mail: 0
Телефонні номери: 0
Всього: 0 грн
Переглянути ЗРАЗОК бази даних
Обрані параметри
Оберіть критерії пошуку
ОПИС ПРОДУКТУ
Онлайн-сервіс створення баз даних комерційних підприємтсв. Продуманий і зручний функціонал дає можливість сформувати базу, що відповідає саме Вашим вимогам - фільтруйте компанії за географічними ознаками, станом, розміром, видами діяльності. Результат роботи сервісу являє собою готовий інструмент для успіху Вашого бізнесу. Перелік потенційних клієнтів, чи відомості для конкурентної розвідки - все це бази даних NOMIS!
ЯК ФОРМУЄТЬСЯ ЦІНА?
Унікальна пропозиція від NOMIS полягає в тому, що Ви НЕ купуєте зайву інформацію, Ваші гроші витрачаються тільки на ті відомості, які Вам справді необхідні. Ціна сформованої Вами бази даних складатиметься з кількості обраних підприємств та обсягу інформації про них. Праворуч від інструментів вибору параметрів Ви побачите ціну, котра обчислюється динамічно, по мірі формування Вашої бази даних, що відповідає тільки Вашим потребам.
ЯК ПРИДБАТИ БАЗУ ДАНИХ?
Після того, як Ви сформували власну конфігурацію бази даних, використавши наявний функціонал, праворуч, в Корзині, Ви побачите опис Вашої бази і її кінцеву ціну. Натискайте кнопку "ПРИДБАТИ БАЗУ ДАНИХ", і заповніть необхідні поля для здійснення купівлі бази. Нам знадобляться Ваші координати для отримання платежу і доставки файлу з базою даних. Протягом 30 хвилин після оплати, сформована унікальна база даних буде відправлена на вказаний Вами e-mail.