Магазин готових баз даних

Вантажоперевізники
Постачальники ПММ
Фармацевтичні товари
Постачальники добрив
Закупівля с/г продукції
Не знайшли необхідної Вам бази?

Онлайн-сервіс для аналізу ринку, пошуку покупців чи постачальників

обирай потрібні критерії
формуй власний перелік
сплачуй лише за обране
отримуй Excel-файл на mail
Формуйте власні бази даних за обраними параметрами:
 • 1 Місцезнаходження
 • 2 Види діяльності
 • 3 Стан компанії
 • 4 Організаційно-правова форма
 • 5 Кількість персоналу
 • 6 Обсяг продажів
 • 7 Рік реєстрації
 • Інструкція по користуванню пошуковим модулем
Знайдено 0 компаній:
Обрано областей: 0
Видів діяльності: 0
Станів компанії: 0
ОПФ: 0
Персонал: 0-5001 і більше
Обсяг продажів: 0-100000001 і більше
Рік реєстрації: 1991-2024
Адреси e-mail: 0
Телефонні номери: 0
з кодом ЄДРПОУ:
Всього: 0 грн
Переглянути ЗРАЗОК бази даних
Обрані параметри
Оберіть критерії пошуку
Результати пошуку:
Код ЄДРПОУ Стан компанії ОПФ Назва компанії Статутний капітал, грн Область Адреса реєстрації Основний вид діяльності (КВЕД) Опис діяльності Директор Телефон e-mail Сайт Вік компанії Персонал (2017 р.) Персонал (2018 р.) Персонал (2019 р.) Виручка, тис. грн (2017 р.) Виручка, тис. грн (2018 р.) Виручка, тис. грн (2019 р.) Чисті активи, тис. грн (2019 р.) Участь у держзакупівлях (на 01.04.2020) Кількість тендерів Кількість організаторів Кількість виграних пропозицій Сума виграних пропозицій
ОПИС ПРОДУКТУ
Онлайн-сервіс створення баз даних комерційних підприємтсв. Продуманий і зручний функціонал дає можливість сформувати базу, що відповідає саме Вашим вимогам - фільтруйте компанії за географічними ознаками, станом, розміром, видами діяльності. Результат роботи сервісу являє собою готовий інструмент для успіху Вашого бізнесу. Перелік потенційних клієнтів, чи відомості для конкурентної розвідки - все це бази даних NOMIS!
ЯК ФОРМУЄТЬСЯ ЦІНА?
Унікальна пропозиція від NOMIS полягає в тому, що Ви НЕ купуєте зайву інформацію, Ваші гроші витрачаються тільки на ті відомості, які Вам справді необхідні. Ціна сформованої Вами бази даних складатиметься з кількості обраних підприємств та обсягу інформації про них. Праворуч від інструментів вибору параметрів Ви побачите ціну, котра обчислюється динамічно, по мірі формування Вашої бази даних, що відповідає тільки Вашим потребам.
ЯК ПРИДБАТИ БАЗУ?
Після того, як Ви сформували власну конфігурацію бази даних, використавши наявний функціонал, праворуч, в Корзині, Ви побачите опис Вашої бази і її кінцеву ціну. Натискайте кнопку "ПРИДБАТИ БАЗУ ДАНИХ", і заповніть необхідні поля для здійснення купівлі бази. Нам знадобляться Ваші координати для отримання платежу і доставки файлу з базою даних. Протягом 30 хвилин після оплати, сформована унікальна база даних буде відправлена на вказаний Вами e-mail.

Продаж баз даних підприємств України

Бази даних підприємств – необхідний інструмент для розвитку та успіху будь-якого бізнесу. За допомогою онлайн-сервісів, що надають інформацію про компанії, можна легко і зручно сформувати власну базу даних потенційних клієнтів, з огляду на ті параметри, які вам необхідні: місцезнаходження компанії, основна та додаткові види діяльності, стан компанії, організаційно-правова форма, кількість персоналу, обсяг продажів, рік реєстрації, розмір статутного капіталу і багато іншого.

Розподіл всіх підприємств за категоріями

значно спрощує процес вибору відомостей, які потрібні для аналізу ринку, пошуку покупців або постачальників. Пошуковий модуль формування баз даних підприємств України в кілька кліків збере всю необхідну інформацію, на основі якої ви зможете прийняти рішення про можливість партнерства або розширити власну клієнтську базу.

База даних українських підприємств

містить інформацію про будь-яке підприємство, зареєстроване як юридична особа в Україні. Регулярно оновлювана інформація надає тільки актуальні і достовірні відомості про підприємства України, тому у вас буде гарантований результат, який максимально точно ідентифікує ваш цільовий ринок і стане корисним для зростання бізнесу.

Для тих, хто шукає підприємства відповідно до регіону або за видом діяльності, база даних компаній України стане незамінним інструментом, за допомогою якого швидко і ефективно вирішиться питання підбору підприємств і організацій, можливо, майбутніх клієнтів або покупців.

Завдяки інформації, отриманої з електронних баз даних, вам не потрібно буде звертатися до фахівців, щоб вони зробили аналіз ринку в цікавій для вас категорії, всю інформацію можливо отримати протягом декількох хвилин – це буде точний і достовірний результат, відправлений на вашу електронну адресу.

Процес покупки бази даних українських підприємств

 • ви вибираєте потрібні категорії;
 • формуєте свій перелік компаній;
 • оплачуєте тільки за те, що вибрали;
 • отримуєте файл на вашу електронну пошту.

Чи цікавитеся ви постачальниками паливно-мастильних матеріалів, зернотрейдерами або збираєтесь продавати обладнання для хлібозаводів, – за допомогою інструментів нашого сервісу ви отримаєте саме ту базу даних, яка вам потрібна для реалізації ваших проектів.

Після оплати безпосередньо на сайті, база даних автоматично формується і відправляється на вказану в процесі покупки адресу електронної пошти. Унікальною перевагою бази даних, купленої через аналітичний онлайн-сервіс Номис (Nomis, Номіс) є те, що крім реєстраційних даних про компанії (основний КВЕД, адреса реєстрації з ЄДРПОУ, розмір статутного капіталу, ПІБ чинного директора) Ви також отримуєте контактні дані підприємства, зібрані як з офіційного джерела (ЄДРПОУ) так і з інших відкритих джерел.

Крім цього, в отриманій базі даних Ви побачите кількість персоналу і розмір виручки компанії за останні чотири роки, а також відомості про участь підприємства в державних тендерах із зазначенням кількості тендерів, загальної суми виграних тендерів та іншої корисної інформації, зібраної з офіційних джерел. Таким чином, в тому числі за допомогою внутрішніх фільтрів, Ви зможете формувати свої списки найбільш платоспроможних компаній і налагоджувати з ними бізнес-зв'язки для взаємовигідного співробітництва, виключивши зі списку фінансово неспроможні (неплатоспроможні) компанії, і не витрачаючи час на встановлення контактів з сумнівними або фіктивними компаніями України.

Таким чином, крім баз даних, сформованих за видом діяльності, унікальним і одним з найбільш цінних є функціонал підбору підприємств за такими параметрами: розмір компанії, виручка і, звичайно, географічний розподіл. Вам доступні бази даних компаній певного регіону, і вже в цьому списку є можливість згрупувати компанії за іншими ознаками. В результаті, клієнти онлайн-сервісу Nomis платять гроші тільки за ті дані, які їм дійсно необхідні!