Про що сайт nomis.com.ua?

Сайт NOMIS розділено на два розділи:

 1. Перевір контрагента
 2. Знайди контрагента

Перший розділ надає можливість перевірити вже діючого або потенційного контрагента на благонадійність та платоспроможність. В результаті замовлення клієнт отримує Повну інформацію про компанію (зібрану з відкритих джерел), а також висновки і рекомендації юристів, що спеціалізуються на пошуку і виявленню негативної інформації про компанію.

Другий розділ допоможе створити унікальну базу даних підприємств України за обраними критеріями. Ви можете відібрати компанії за областю чи містом реєстрації, видом діяльності, організіційно-правовою формою та кількістю персоналу.

Крім того, сайт https://nomis.com.ua/ містить повну базу Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (ЄДРПОУ) – це понад 1 600 000 українських компаній, пошук яких здійснюється через рядок пошуку, розташований у верхній частині кожної сторінки сайту:

Натиснувши на кнопку "ПРИДБАТИ ДОСЬЄ НА ЦЮ КОМПАНІЮ", можна дізнатися вартість, а також замовити Звіт щодо перевірки благонадійності і платоспроможності обраної компанії.

Шукати компанії можна за кодом ЄДРПОУ або назвою, а також за ім'ям директора, номером телефону, КВЕДом, в результаті сайт надасть картку компанії з набором реєстраційних даних підприємства:

На вкладці БІЗНЕС-ЗВ’ЯЗКИ є можливість переглянути засновників, кінцевих бенефіціарних власників, заснованих компаній, а також бізнес-зв’язки компанії:

На вкладці ВІДГУКИ є можливість ознайомитися з відгуками про компанію, а також залишити свій відгук:

На картку компанії ви також можете потрапити через пошукові сервіси, такі як Google та інші.

Сторінка картки компанії також містить інформацію про схожі компанії в інших регіонах та посилання на повний алфавітний каталог підприємств.

Чим корисна для мене перевірка благонадійності компанії? За що я плачу гроші?

Замовивши перевірку, ви дізнаєтесь:

 • чи вводить в оману компанія, що перевіряється своїх клієнтів
 • чи є компанія фіктивною (одноденкою)
 • варто надавати товар в розстрочку, чи краще відмовитися
 • варто платити аванс, або ж це небезпечно
 • можна ще почекати чи чекати (вірити) вже немає сенсу і давно пора звертатися до суду
 • варто звертатися в суд, чи у компанії немає ні грошей, ні майна, а значить витрати на юристів і судовий збір в такому випадку будуть марними
 • чи є шахраями керівник та (або) співробітники компанії і як правильно поводитися в цій ситуації
 • що потрібно зробити щоб повернути свої гроші
 • що потрібно зробити щоб мінімізувати свої ризики.

За якими критеріями можна шукати інформацію на сайті?

У пошуковому рядку ви можете вказати:

 • код Єдиного державного реєстру, або його частину (повний код складається з 8-ми цифр), після чого ви побачите список знайдених за вказаними цифрами підприємств
 • назву компанії або його частину, наприклад, "трейдингових" або "трейдин", в цьому випадку також можна бачити список імен, що містить зазначені поєднання літер
 • ПІБ директора, наприклад «Коваленко Віталій Васильович», і результатом пошуку буде список підприємств, де директором є власник цього імені.
 • Контактний телефон компанії
 • Основний вид діяльності підприємства (КВЕД).

Звертаємо вашу увагу, що база ЄДР ведеться Міністерством юстиції України українською мовою, тому для пошуку використовуйте тільки державну мову України. Якщо ви вводите ПІБ, наприклад, Коваленко Віталий Васильович, сайт надасть всі підприємства України, в яких директором є особа з таким ім'ям, це можуть бути кілька різних людей. Для зручності, праворуч, в списку знайдених по директору компаній, ми вказуємо область, в якій зареєстрована компанія.

Де на сайті я можу знайти номер телефону та email потрібної мені компанії?

Якщо номер телефону компанії нами встановлено, він вказується на вкладці «Загальні відомості» в розділі «Контактна інформація»

При цьому сервіс NOMIS не дає ніяких гарантій, що номер телефону правильний.

Якщо в рядку «телефон» зазначено, що контактні дані відсутні, значить телефон нам невідомий і надати його ми не можемо.

Як на сайті я можу додати (змінити) інформацію про свою компанію (контакти, еmail, опис діяльності, логотип тощо)?

Якщо Ви є власником компанії, то на сайті сервісу Nomis є можливість додати (змінити) контактну інфомацію про компанію. Для внесення даних необхідно натиснути на кнопку «Це Ваша компанія» на вкладці «Загальні відомості» в розділі «Контактна інформація».

Що потрібно зробити, щоб змінити або прибрати дані про компанію з сайту nomis.com.ua?

Відомості про компанії на сайті nomis.com.ua повністю відповідають даним, що вказані у Єдиному Державному Реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців і громадських формувань. Для того, щоб змінити або видалити дані про компанію, уповноважена особа подає реєстраційну картку державному реєстратору або нотаріусу відповідно до діючого законодавства, після чого змінена інформація відобразиться також на сайті nomis.com.ua.

Чи є на сайті nomis.com.ua база фізичних осіб-підприємців?

Ні, на сайті https://nomis.com.ua/ міститься база тільки юридичних осіб.

Де зберігається інформація про мій номер телефону, email і кому вона може бути передана?

Контактні дані клієнтів, так само як і факти ваших звернень, зберігаються на нашому віддаленому сервері, із застосуванням всіх найостанніших стандартів і рекомендацій з інформаційної безпеки, і використовуються виключно для внутрішніх цілей, є для нас найвищим знаком конфіденційності і ніколи не будуть передані третім особам без законних підстав.

Кому може стати відомо про факт мого звернення в сервіс NOMIS щодо перевірки компанії?

Нікому, крім нас з вами. Питанням конфіденційності ми приділяємо дуже велику увагу.

Імʼя
Email
Номер телефону
Ваше запитання