Вітаємо вас!

Скоріше за все, ви потрапили на цю сторінку тому, що цікавитесь однією з українських юридичних осіб. Якщо вас турбує надійність ваших бізнес-партнерів – сервіс з перевірки контрагентів NOMIS стане для вас справжньою знахідкою. Ми є експертами у наданні юридично-інформаційних рішень для завбачливих клієнтів, і тому станемо в нагоді і вам. Створюючи NOMIS, ми об’єднали зусилля практикуючих юристів, фінансових аналітиків, фахівців з економічної безпеки та ІТ-спеціалістів. Поєднання наших зусиль гарантує вам доступ до одного з найкращих сервісів сучасності!

Наша історія

Стів Джобс – засновник легендарної Apple – вважав, що справді геніальний продукт можна створити тільки на межі науки і творчості. Сервіс з перевірки благонадійності контрагентів Nomis – це юридична компанія з технологічною душею. Кажуть, що кожен автор зважується на написання книги тільки тому, що сам дуже хотів би прочитати таку книжку. Наша ідея заснування сервісу теж прийшла не з теоретичних розмірковувань. Працюючи з реальними замовниками послуг з перевірки платоспроможності, виявлення репутаційних ризиків, аналізу конкурентів, ми вивчили все про найкращі технології та ефективні методи цієї роботи. Тепер ми можемо кинути виклик застарілим системам бізнес-розвідки та започаткувати нову модель, створену на базі технологій ХХІ століття. Над створенням сервісу працювали фахівці різних спеціальностей, з місією допомоги клієнтам вести безпечний і прибутковий бізнес. Починаючи лише з інвестицій у розмірі 4000 доларів і розміщуючись в невеликому офісі, ми завзято, день за днем йшли до мети і створили сучасний, суспільно корисний онлайн-сервіс. Тепер з його допомогою ви можете впорядковувати розрізнені дані про комерційні підприємства України, та приймати виважені рішення, що приносять прибуток вашому бізнесу.

Що ми робимо для вас

  • Збираємо і систематизуємо та аналізуємо інформацію з великих масивів даних;
  • Надаємо аналітичну експертизу діяльності юридичних осіб на всій території України;
  • Захищаємо ваш бізнес від хаосу і шахрайства;
  • Економимо ваші кошти завдяки тому, що вам не потрібно тримати в штаті окремого спеціаліста з безпеки бізнесу;
  • Розкриваємо для вас всі таємниці ваших контрагентів, наявних та потенційних ділових партнерів і конкурентів;
  • Створюємо звіт з рекомендаціями, якими ви можете керуватися під час прийняття управлінських рішень.

Nomis в цифрах

1 500 000+

Юридичних осіб в базі даних сервісу

100+

Джерел інформації, використовуються в звітах

10+

Середня щоденна кількість компаній в перевірці

39 компаній

В кожен момент часу переглядається на сайті

85

Кількість країн, громадяни яких користуються сервісом

55 років

Сукупний професійний досвід засновників

Це ми

UBI Agency

UBI Agency - Це абревіатура, що означає "Ukrainian Business Intelligence Agency" - тобто "Українська Агенція Бізнес-Розвідки". Назва сервісу "Nomis" походить від латиньского "nomen", тобто "імʼя", у широкому сенсі - репутація, добре імʼя компанії, що перевіряється.

Віталій Коваленко
Віталій Коваленко
Генеральний директор

Доброго дня.
Часто головною загрозою бізнесу є легковажність або брак інформації. Сьогодні відкривається багато державних реєстрів, і це дозволяє легально та швидко дізнатися багато цікавого про компанію, яка вас цікавить, і таким чином убезпечити свій бізнес. За 15 років моєї практики в галузі економічної безпеки, NOMIS – це найкраще, що я бачив. Буду радий бачити Вас серед наших клієнтів!

Ірина Коваленко
Ірина Коваленко
Директор департаменту підтримки клієнтів
 

Вітаю Вас.
Моя головна мета – забезпечити Вас всією необхідною інформацією про наш сервіс. Основні “запитання і відповіді” знаходяться на нашому сайті, але Ви завжди можете звернутися з запитанням в службу підтримки клієнтів за вказаними телефонами. Будь-яка інформація про клієнтів сервісу NOMIS має для нас найвищий ступінь конфіденційності. Чекаємо на Ваші звернення.

Сергій Бондар
Сергій Бондар
Директор з маркетингу

Вітаю, шановні відвідувачі сайту Nomis, та, сподіваюся, - наші майбутні щасливі клієнти! Працюючи над просуванням усіляких проектів, я весь час пам’ятав про те, що накопичений мною досвід одного разу зможу застосувати для Найбільш Важливого Проекту. І такий час настав! Сервіс перевірки благонадійності контрагентів - це і є той продукт, в котрий вкладаєш всі знання і досвід. Нехай час, витрачений вами на цьому сайті, стане інвестицією в процвітання вашого бізнесу.

Сергій Несходовський
Сергій Несходовський
Технічний директор

Привіт!
Як IT-фахівець, я переконаний, що в недалекому майбутньому будь-яку проблему або задачу в бізнесі можна буде вирішити, не відходячи від компʼютера (або смартфона). Моя робота над проектом Nomis - це водночас задоволення від вирішення складних завдань і внесок у суспільно корисну мету: допомогти українському бізнесові стати прозорішим, безпечнішим та ефективнішим.

Ваші запитання?

Скористайтесь формою запиту – надішліть нам свої координати, ми зв’яжемося з вами і зможемо відповісти на всі ваші запитання!

Імʼя
Email
Номер телефону
Коментар (необовʼязково)